VRH „B“ Queen Mary X Torpedos The Best Of Dream


 


VŠECHNA NAŠE ŠTĚŃÁTKA Z VRHU „B“ JIŽ MAJÍ SVOJE RODINY

 

S velikou radostí oznamujeme, že dne 28.9.2016 se nám narodilo 9 krásných kynutých knedlíčků,

5 chlapečků a 4 holčičky.

 

1.béžová – čas: 0.50hod./ porodní váha 335g/ BASTILA / PRODANÁ

Bastila se narodila jako první štěňátko. Je to moc milá a veselá holčička. Typově i povahově se dost podobá svojí mamince. Je velmi chytrá, samostatná, miluje lidi a také naší kočku:-)

DSCN3099

2. hnědý               1.23hod./                          390g/BRUNO / PRODANÝ

Bruno se narodil jako druhé štěňátko a první chlapeček. Je to náš něžný obřík, nejbuclatější největší a nejroztomilejší miminko celého vrhu. Vyžaduje každý večer nosit v náručí otočený na zádech, houpat a drbat bříško. Kam se hnete, všude je Bruno a pořád vrtí ocáskem:-)!

bruno

 

3. červená /                                              1.58hod./                               295g/BECKY/PRODANÁ

Beckynka je druhá holčička z vrhu. Je to opravdová něžná dáma. Nikdy se nikam netlačí a vždy si vybírá nejlepší pozici, je to rozená diplomatka.

becky

4. světle modrý       3.30hod./                          350g/BARNY / PRODANÝ

Barny se narodil jako druhý chlapeček. Je to velmi komunikativní chytré miminko, pokud dostanou štěňátka  cokoliv nového (hračku, kostičku…) tak Barny to jde vždy prozkoumat jako první, má obličej i povahu maminky, takže je to opravdový andílek 🙂

barny

5. oranžová           5.05hod./                          385g/BRAUNI / PRODANÁ

Brauni je druhá holčička z vrhu. Ona je tady od toho, aby se vstávalo a hlavně včas papalo.  Je to takový náš malý „Hujer“ všecko hlásí a neustále chodí žalovat kdo komu co sebral nebo snědl :-). Když přijde na večerní chování na zádech a masáž bříška, můžou se s Brunem přetrhnout kdo jde na řadu první. Je to veliký miláček a  naprosto oddaný mazlík!

brauni...

6. tmavě modrý      5.45hod./                           380g/BRUCE / PRODANÝ

Bruce se narodil jako třetí kluk. Je to klidný rozvážný chlapeček. Má rád svojí plastovou mašinku, svoje místečko na spaní a je nezničitelným zahradníkem s věčně zapíchnutým čumáčkem v hlíně. Než se vydá někam kde to nezná, tak si to 2x rozmyslí, jestli mu to za to stojí :-). Je kouzelně svůj se svými návyky a nikdo ho nerozhodí 🙂

bruce

7. zelený                      6.40hod./                           365g/BASTIEN / PRODANÝ

Bastien je 4 chlapečkem. Je to jednoznačně největší model celého vrhu a obávám se, že si myslí, že i celé další populace roku 2017 :-D!  Věčně dobře naladěný s chůzí lázeňského šviháka a vždy připravený na pózování….je to kopie svého nádherného tatínka. Jako jediný ze všech se velmi rád předvádí a fotí. Povahou je to hodně mazlivý, klidný a citlivý chlapeček…takže nic pro „uřvané myslivce“ :-).

bastien

8. šedá      9.37hod./                             315g/BLUE SEA-SISINKA / PRODANÁ

Naše malá  princezna „SISINKA“  se narodila jako poslední štěňátko…dlouho před tím, než jí vidíte, jí především slyšíte :-). Je neskutečné, kolik života a mrštnosti v sobě tahle divoška má. Nic pro ní není překážka, všecko přeleze obejde nebo nějak překoná. Miluje povídání, fyzický kontakt a jakékoliv blbnutí, mazlení s ní je jako dát pusu rozjetému vlaku, nedokáže se zastavit. Kolikrát přemýšlím, jestli je to dítě Mery a Coudyho, nebo je nastrčená:-)!

Blue Sea

 

Maminka a miminka první den – 28.9.2016

DSCN2636

Rezervace a informace: mail info@saintdog.cz / tel. 725 290 338